Przez lata swojej pracy, nie poznałam Panny Młodej, która nie chciałaby wyglądać olśniewająco w dniu swojego ślubu. Dlatego właśnie przykładam najwyższą uwagę do każdego detalu wyglądu samej Panny Młodej, jak i obojga narzeczonych. Wybór sukni ślubnej, garnituru czy kolorystyka bukietu, a przede wszystkim makijaż – wiem, że to wszytko stanowi o samopoczuciu Panny Młodej w tym szczególnym dniu. 

Pracuję przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków jak: MAC, Kryolan, Smashbox, Mist Stockholm, Bobbi Brown, HR, Nars, Clinique, Isa Dora, Max Factor i wiele innych. Zapewniają one maksymalną trwałość nawet przy najsilniejszych wzruszeniach i warunkach pogodowych. 

Wchodząc na przeciw Państwa (a szczególnie Panien Młodych) oczekiwaniom, powstało nowe ślubne miejsce na mapie Trójmiasta. Ręcznie wykonane ozdoby do włosów, unikatowa biżuteria, torbeki, buty, bielizna, galanteria papierowa czy upominki dla gości - do wszystko drogie Panie jest dla Was dostępne w butiku od ręki lub na zamówienie. Znajduje się tu także pracownia stylizacji ślubnych, gdzie można wykonać makijaże, fryzury, wypożyczyć dodatki czy biżuterię.


Zapraszam na www.weddingart.com.pl


 Ze względu na różne potrzeby Państwa Młodych przygotowane zostały pakietyGold, Silver i Bronze:


Pakiet Gold *- pełna stylizacja Pary Młodej:

- analiza kolorystyczna Pary Młodej, która pomoże w wyborze odpowiedniego koloru sukni ślubnej oraz garnituru a także dodatków, 
- analiza sylwetki, poprzedzająca wspólne wizyty w salonach sukien ślubnych i sklepach (pomoc w wyborze strojów dla Pary Młodej),
- jeśli Panna Młoda wyraża chęć - uczestnictwo w trakcie ceremonii i wesela oraz dbałość o detale stylizacji,
- makijaże: próbny i właściwy, na sesję poślubną oraz korekta Pana Młodego (w dniu ślubu i na sesji poślubnej)


Pakiet Silver- pełna stylizacja Panny Młodej: 

- analiza kolorystyczna, która pomoże w wyborze odpowiedniego koloru sukni ślubnej oraz dodatków, 
- analiza sylwetki, poprzedzająca wspólne wizyty w salonach sukien ślubnych (pomoc w wyborze sukni),
- jeśli Panna Młoda wyraża chęć, uczestnictwo w trakcie ceremonii i wesela oraz dbałość o detale stylizacji,
- makijaże: próbny i właściwy, sesję poślubną oraz korekta Pana Młodego (w dniu ślubu i na sesji poślubnej)


Pakiet Bronze* – makijaże:

- próbny i właściwy Panny Młodej oraz korekta Pana Młodego w dniu ślubu, makijaż na sesję poślubną oraz korekta Pana Młodego do zdjęć 


*   Pakiety są przykładowe - można skorzystać osobno z każdego modułu lub zestawić - w miarę potrzeb - swój własny. Usługi w pakietach są w  promocyjnych cenach.

Współpracuję także z profesjonalnymi fryzjerami oraz projektantami mody, którzy z chęcią zadbają o te elementy stylizacji.